Saturday, September 01, 2012

SZEPTEMBER!!!!!!!!

Vége a kibaszott nyárnak, el se hiszem!!! Mondjuk az időjárás ettől még nem lesz egy csapásra őszies, de mégis a tudat, hogy már őszi hónapot írunk! Meg hát most már lassan csak mérséklődik a meleg... Ma pl. kurvajó idő van: eső, ború, kellemes hűvös - tökéletes!

2 comments:

loire said...

Már ahol...sajnos. Én most kaptam hőgutát :)

sidek said...

Ó, Te szegény! :(