Vége a kibaszott nyárnak, el se hiszem!!! Mondjuk az időjárás ettől még nem lesz egy csapásra őszies, de mégis a tudat, hogy már őszi hónapot írunk! Meg hát most már lassan csak mérséklődik a meleg... Ma pl. kurvajó idő van: eső, ború, kellemes hűvös - tökéletes!
2 comments:
Már ahol...sajnos. Én most kaptam hőgutát :)
Ó, Te szegény! :(
Post a Comment