Sunday, August 12, 2012

The Dark Night Rises

Na ez is megvolt. Kellemes volt, de azért nem nyűgözött le. Kicsit hosszabb, és nyújtottabb volt a kelleténél, az pedig kifejezetten zavart, hogy az új karaktereknek semmit se, vagy csak alig foglalkoztak az eredetükkel, mindegyik csak úgy volt és kész. Ez Joker-nél működött, de a "macsakanőnél" vagy Bane-nél nem (azzal meg nem elégedtem meg, hogy pár mondatban megemlékeztek Bane-ről). Ami tetszett, hogy inkább az első részre hasonlított, mint a végig feszült másodikra, és itt megint foglalkoztak Bruce személyével sokat.
Ez volt a drapp-rész (az első barna, a második meg kék).

No comments: