Sunday, August 12, 2012

OOOOO

Érdekes, nem vagyok sport ember, nem is érdekelnek a sportok (régen mondjuk deszkáztam négy évig), de az olimpia gyerekkorom óta valamiért jó érzéseket csinál bennem, amikor épp tart. Sose néztem kifejezetten a versenyszámokat, de háttérzajnak azért szokott menni. Amúgy durva nézni az olimpia által, hogy hogy rohan az idő. Csak négy évente van, mégis amikor elkezdődik egy újabb, olyan érzésem van, mintha nem rég lett volna az előző, max két éve. Az is hihetetlen, hogy még csak most kezdődött, és már vége is lesz ma. Ez az idei meg azért is különleges, mert londoni, és London mániás vagyok (ugye). Kíváncsi leszek a Pet Shop Boys-ra a záróünnepségen!

No comments: