Újra előkerültek a Felix albumok, és iszonyú jól esnek. Hetek óta csak azokat hallgatom minden reggel munkába menet. Az új album miatt jött újra a lelkesedés, a suttyomban, ingyenesen, újságmellékletként megjelent Mixmag-es Son Of Analogue album miatt. Nagyon kellemes lemez, csak érződik rajta, hogy ingyenesnek szánta Felix, mert kb a fele csak 2 perces, kis hangpróba jellegű szösszenetekből áll, de a másik fele nagyon jó!
Felix remixeit is mindig nagyon szerettem, csak sajnos manapság már nem nagyon találkozni velük. Pedig micsoda remixeket készített 10 éve pl. Madonnának és a Pet Shop Boys-nak!
Ennek örömére jöjjön kedvenc Felix számom (amit pl. kifelejtettem az all time favourite szám listámból):
No comments:
Post a Comment