Bár az előző album nem igazán jött be nekem, túl összevisszaság volt, de az új albumnak azért fogok esélyt adni, már csak azért is mert tök jó ez az új szám. A klip is állat! (Mondjuk a beharangozója az előző lemeznek is tetszett, a My Girl, aztán az album meg nem. Lehet még azzal is megpróbálkozom újra). Amúgy tiszta Yeasayer ez az Animal Collective, csak még őrültebb. A Yeasayer is jöhetne már végre valami klippel, hisz nincs is még egy darab sem az új lemezhez, ami ráadásul már meg is jelent.
No comments:
Post a Comment