Wednesday, August 22, 2012
The Cabin In The Woods
Nagyon vártam már ezt a horrort. Azt hittem jóval különlegesebb lesz, és végül jó nagy csalódás lett. Bár manapság horror filmektől nem is szabad semmit várni, meg amúgy is az a stílus, amiben a jól sikerült darab igen ritka, de ettől valahogy mégis vártam valamit. Hát rosszul tettem. Hiába a poénos, túlzóan klisés felvezetés, sajnos az a csavar ami épp a különlegességét szolgáltatja, agyon csapja az egész film élvezhetőségét, és nem lehet komolyan venni. Persze érdekességnek elmegy, mert a klasszikus, erdős faházas horrort ilyesmivel keverni elég különleges dolog, így legalább ebből a szempontból egész egyedülálló alkotás, de aki egy igazi, komoly, félelmetes horrorra vágyik, az valószínű nem lesz túlzottan elégedett a The Cabin In The Woods-al, de persze tök jó szórakozás, csak úgy, mint a legtöbb hasonló horror. Sokan meg el vannak ájulva tőle, szóval biztos lesz akinek meg kifejezetten bejön majd. Meg azért persze jóval igényesebb, mint az átlagos gagyi horrorok.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a Comment