Sunday, October 14, 2012

Pet Shop Boys: Being Boring

Ahogy ezt a számot is kifejezetten megszerettem mára, úgy a Behaviour albumot is.

2 comments:

loire said...

Nem vagyok egy Pet Shop Boys rajongó, de ezt a klipet jól ismerem tini koromból. Öhöm, szóval okozott kellemes perceket:D

sidek said...

Imádom ezt a klipet, annyira atmoszférikus! Ugyanez a rendező készítette, szintén fekete-fehérben a Se A Vida É és az I Get Along klipeket is, amik így a "fiatalság-trilógiát" alkotják.