Nem vagyok egy Pet Shop Boys rajongó, de ezt a klipet jól ismerem tini koromból. Öhöm, szóval okozott kellemes perceket:D
Imádom ezt a klipet, annyira atmoszférikus! Ugyanez a rendező készítette, szintén fekete-fehérben a Se A Vida É és az I Get Along klipeket is, amik így a "fiatalság-trilógiát" alkotják.
Post a Comment
2 comments:
Nem vagyok egy Pet Shop Boys rajongó, de ezt a klipet jól ismerem tini koromból. Öhöm, szóval okozott kellemes perceket:D
Imádom ezt a klipet, annyira atmoszférikus! Ugyanez a rendező készítette, szintén fekete-fehérben a Se A Vida É és az I Get Along klipeket is, amik így a "fiatalság-trilógiát" alkotják.
Post a Comment