Végre valahára összerakták a Silent Hill 2-t annyi év halogatás után. Remélem nem lesz akkora csalódás. A poszter nagyon béna, olyan, mintha egy video játék borítója lenne, ami még akkor is gagyi, ha egy játék adaptációról van szó! Nem is kerülhetne jobb időben moziba, mint Halloween-kor (amúgy biztos azért tolták el ennyire a bemutatót, mert, ha halottak napján mutatják be, akkor talán a játék rajongókon kívül is megnézi valaki...).

No comments:
Post a Comment