köpönyeg
Úgy tűnik csütörtöktől végre megkezdődik az igazi őszies idő, bár még nem bízom el magam, mert naponta változik az előrejelzés, pláne a sok nappal későbbi. Mindenesetre biztató!
Nevetséges, hogy az átlag erre azt mondja "támad az ősz"! Nem értem mért akar mindenki ezer fokos hőséget, és ha megjön végre a normális idő, amiben lehet élvezni az életet, az már támadásnak minősül. Hát én erre csak azt mondom: támadjon csak, nagyon helyes!
Érdekes régen mennyire utáltam az esőt, most meg alig várom mindig a hangulatos esős napokat. Esernyővel is tök jó mászkálni - régen ezt különösen utáltam, pláne reggelente, de már ez is megváltozott.
No comments:
Post a Comment