Wednesday, September 19, 2012

Frost: The Woods

Kereken egy év kellett hozzá, hogy a szám klipet is kapjon. És végre valahára az új album is megjelent, a Radiomagnetic! Micsoda hangulatos video! A számot meg már egy éve is méltattam.

3 comments:

loire said...

Uhh! Ezek norvégok, és kimaradt eddig az életemből. Hála neked van mit bepótolni :)

sidek said...

Az előző számukat nagyon ajánlom, a Parade-et, azt hosszú ideig nem bírtam kiverni a fejemből annak idején, mikor megjelent. Az új albumot amúgy még nem hallottam, én is nagyon kíváncsi vagyok már rá! A régiek viszont sajnos nem hagytak mély nyomot bennem, hamar le is álltam velük anno. :(

sidek said...

Most hallgattam bele az albumba (http://soundcloud.com/frostnorway/sets/frost-radiomagnetic/) és szomorúan tapasztaltam, hogy a Parade-ből nem a video verzió került az albumra, hanem valami minimál cucc. :(