Na, végre kiderültek az új maxi infói, de sajna nem nagyszám. Csak három számos lesz, amiből az egyik a koncert féle verzió lesz (
Live Style Mix), meg ez a dub, ami nem rossz. Klipről egyelőre nincs hír. A borító meg igen ötlettelen, hogy csak a
Wonky kislemez borítóját alakítja át egy kicsit...
1. Where Is It Going? (Radio Mix)
2. Where Is It Going? (Live Style Mix)
3. Where Is It Going? (Steve Mac & Phil Hartnoll dub mix)
No comments:
Post a Comment