TECHNO POP
Friday, October 12, 2012
Pet Shop Boys: Domino Dancing
Érdekes, hogy több PSB számot is amiért régen nem voltam oda, mára nagyon megszerettem, mint pl. a
Being Boring
-ot,
Liberation
-t, vagy a
Domino Dancing
-et is. Úgy látszik öregszem...
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment