Friday, October 12, 2012

Pet Shop Boys: Domino Dancing

Érdekes, hogy több PSB számot is amiért régen nem voltam oda, mára nagyon megszerettem, mint pl. a Being Boring-ot, Liberation-t, vagy a Domino Dancing-et is. Úgy látszik öregszem...

No comments: