Wednesday, October 10, 2012

Frost: Something New

Kurvajó klip! A szám meg brutál, de az egész album nagyon jó! Kár, hogy CD-n aligha jelenik meg... Nevetséges, hogy itt tart már a lemezipar.



No comments: