TECHNO POP
Wednesday, October 10, 2012
Frost: Something New
Kurvajó klip! A szám meg brutál, de az egész album nagyon jó! Kár, hogy CD-n aligha jelenik meg... Nevetséges, hogy itt tart már a lemezipar.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment