Monday, October 15, 2012

2084

Nagyon jó az új Ákos album! Amúgy ezelőtt nem hallgattam Ákost, de az új számok meggyőzőek voltak. Mióta vártam már egy ilyen ízig-vérig szinti/electro-pop albumra, amin a dallamok is rendben vannak!

No comments: