TECHNO POP
Monday, October 15, 2012
2084
Nagyon jó az új Ákos album! Amúgy ezelőtt nem hallgattam Ákost, de az új számok meggyőzőek voltak. Mióta vártam már egy ilyen ízig-vérig szinti/electro-pop albumra, amin a dallamok is rendben vannak!
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment