Ha jól sejtem itt egy video-nak kellene lennie :)
Miután szöveget is hozzáadtam, a video kitörlődött. Elég szarul működik a blogger új szerkesztője. :/
Post a Comment
2 comments:
Ha jól sejtem itt egy video-nak kellene lennie :)
Miután szöveget is hozzáadtam, a video kitörlődött. Elég szarul működik a blogger új szerkesztője. :/
Post a Comment