Sunday, September 16, 2012

Na most már kezdem elhinni, hogy megjött az ősz. Napok óta normális az idő, és még ha süt is a nap, akkor sincs túl meleg. A köpönyeges előrejelzés is tökéletes, 23-25 fokokkal, és csütörtökön újabb lehűlés! Nagyon helyes! Úgy tűnik idén nem marad el az ősz, mint tavaly.

No comments: