Tuesday, September 25, 2012

It Couldn't Happen Here


Végre pótoltam ezt a lemaradásomat. Sose tudtam, hogy pontosan mi is ez, de most már utána néztem, és kiderült, hogy ez egy rendes, másfél órás, szürreális film(szerűség), aminek főszereplői a Pet Shop Boys (Neil Tennant és Chris Lowe), és végig Pet Shop Boys számok szólnak benne az első két albumról (Please, Actually). A film egyébként nagyon hangulatos, csupa szürreális képsor váltogatja egymást, egy elfuserált Londonban, amin keresztül utaznak Neil-ék egy autóval. Az Always On My Mind klipjüket pl. ebből a filmből vágták össze. Soha nem is értettem a klip sztoriját, zagyva volt eddig, de most már érthető, hisz az csak egy kivágott részlet volt a filmből, plusz egyéb jelenetek belőle. Az It Couldn't Happen Here még moziban is volt régen. PSB rajongóknak kötelező!

No comments: