TECHNO POP
Thursday, September 20, 2012
Frost: Radiomagnetic
Sajnálatos, hogy a
Parade
album verziója teljesen más, mint a klipes kislemezverzió, ráadásul sokkal gyengébb is. Ez a minimál környezet egyáltalán nem illik ehhez az euforikus énekhez. :(
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment