Thursday, September 20, 2012

Frost: Radiomagnetic

Sajnálatos, hogy a Parade album verziója teljesen más, mint a klipes kislemezverzió, ráadásul sokkal gyengébb is. Ez a minimál környezet egyáltalán nem illik ehhez az euforikus énekhez. :(

No comments: